03

Grafika HOFMANOVÁ

Mgr. Edita Hofmanová

Slavětín nad Metují 43
549 01 Nové Město nad Metují

mobil: +420 773 27 86 00

e-mail: edith.f@centrum.cz
web: http://grafika.falta-interiery.cz

 

 

Svatební blahopřání "na klíč"

realizováno v srpnu 2012

Jednalo se o blahopřání pro blízké rodinné příslušníky, proto bylo nanejvýš vhodné vymyslet něco opravdu originálního. Originální je i rýmovaný text. Podotýkám také, že dar obsahoval sklenice s medem, které si novomanželé skutečně přáli.

Svatební blahopřání Svatební blahopřání A4 Svatební blahopřání na klíč

 

Pivobraní - Náchod

realizováno v dubnu 2012

S těmito logy včetně vizualizací možného využití jsem se účastnila další soutěže - požadován byl návrh loga pro 1. ročník Pivobraní v Náchodě 2012.

Pivofest - vizualizace na kelímek Pivobraní - vizualizace na otvírák Pivobraní - vizualizace na tričko Pivobraní - vizualizace na kšiltovku Pivobraní - vizualizace na láhev

 

3D vizualizace interiérů

návrhy od konce roku 2011 do současnosti

Na základě absolvování kurzu 3DS MAX patří mezi mé další služby navrhování vizualizací jednoduchých interiérů. Níže můžete vidět odshora různé barevné varianty na kuchyně a zádveří.

Cena za tyto práce je stanovena dle rozsahu a specifikace interiéru. V případě zájmu o kompletní výrobu a montáž vizualizovaného objektu klikněte ZDE.

 

Kuchyň Kuchyně Vizualizace kuchyně 3D vizualizace kuchyní Kuchyňské studio Kuchyň Kuchyně Vizualizace kuchyně 3D vizualizace kuchyní Kuchyňské studio Zádveří Kuchyň Kuchyně

 

Salon Monáda - Studnice

realizováno na přelomu let 2011/2012

Pro novou klientku bylo prvně mým úkolem doladit vzhled loga skládajícího se z hlavního názvu firmy, textu informujícího o nabízených službách a kontaktů. Místo "O" ve slově Monáda bylo požadováno umístění znaku jing-jang, jež již bylo ve firemním vzhledu ustáleno. Finální verzi loga v kombinaci s obrázky jsem pak měla umístit na návrh exteriérové oboustranné cedule. Další zpracování loga bylo na polep dvou vozů. K ceduli i polepům vozů jsem zprostředkovávala rovněž výrobu. Fotodokumentaci těchto realizací doplním.

Návrhy na značku/logo Realizovaná verze cedule Oboustranná cedule Polep vozu Polep auta Řezaná grafika Polep řezanou grafikou

 

Pohostinství U Jedničky - Pohoří u Dobrušky

realizace od října 2011

Toto restaurační zařízení navazuje svojí tradicí na již nefungující Hostinec U Dvojky. V tomto duchu jsou tedy realizovány veškeré reklamní produkty.

plakát Novoročenka Plakát Vizitka - strana A Vizitka - strana B

 

Město Hustopeče - účast v soutěži

realizováno v říjnu 2011

S následujícími třemi návrhy jsem se zúčastnila výběrové soutěže o etiketu na Hustopečské městské víno 2011.

Viněta - verze bílé víno Viněta - verze červené víno Viněta - verze pro oba druhy vín

 

Pairan, Nové Město nad Metují

realizováno v létě 2011

S touto firmou jsem navázala spolupráci během léta 2011. Jako první jsem navrhovala skládací A4 brožuru propagující fotovoltaické svítidlo Luna. Moc mě potěšilo, že zadavatele zaujaly oba návrhy a oba šly do tisku, který jsem zprostředkovávala. Při další spolupráci jsem společnosti Pairan zajišťovala dotisk první (tmavé) verze těchto brožur a ještě tisk skládaček, které byly již graficky připravené. Následující úkol byl připravit jednostranný A4 leták na nový model svítidla Luna rovněž v duchu tmavé verze. I na tyto letáky jsem zajišťovala tisk.

Skládací brožura A4 - první (tmavá) verze Skládací brožura A4 - vnitřek Skládací brožura A4 - první (tmavá) verze Skládací brožura A4 - druhá (modrá) verze Skládací brožura A4 - vnitřek Skládací brožura A4 - druhá (modrá) verze Jednostranný leták A4

 

Truhlářství Falta/Falta INTERIÉRY, Slavětín nad Metují

soustavná dlouhodobá spolupráce

Pro truhlářství realizuji reklamní předměty defakto od svých středoškolských studií. Jelikož jde ale o velmi rané práce, nepovažuji žádnou z nich za zveřejnitelnou. Jako maturitní práci z počítačové grafiky jsem pro Truhlářství Falta realizovala web, který je ale rovněž již velmi zastaralý. Z této doby však zůstalo ještě logo, které je k vidění v referencích níže na návrzích na prezentaci k promítání. K Novému roku 2011 došlo k přeměně z Truhlářství Falta na Falta INTERIÉRY. Navrhla jsem nové logo, jehož finální verze, kterou vidíte níže, vzešla z několika desítek návrhů. Firma Humlnet Creative, Trutnov nám vytvořila nový web pro Falta INTERIÉRY a web Grafika HOFMANOVÁ, který je součástí webu pro truhlářství. Od tohoto roku tedy zpracovávám pro Falta INTERIÉRY v duchu nového webu nové CI, reklamní předměty i velkoformátovou reklamu.

Prezentace k promítání Prezentace do kina Prezentace - finální verze PF 2010 Novoročenka - finální verze Logo Vizitka Vizitky Návrh na vizitku - finální verze Hlavičkový papír Hlavičkové papíry Hlavičkový papír - finální verze Potisk obálek Zakázkový list - zavřený Zakázkový list - otevřený Oboustranný leták A4 Oboustranné letáky A4 DL pozvánka Oboustranný leták A4 Oboustranné letáky A4 Leták A4 Poukaz PF - zavřená PF - otevřená Rollup Rollupy Rollupy na výstavy Polep dodávky - verze 1 Polep dodávky - verze 1 Polep auta - verze 2 Polep auta - verze 2 Polep firemního vozu - verze 3 Polep firemního vozu - verze 3 Polep auta - finální verze Polep auta - finální verze Polep auta - finální realizace Polep auta - finální realizace Polep auta - finální realizace Polep auta - finální realizace PF 2012 Potisk triček Firemní textil

 

Taneční studio Sahar

realizováno v letech 2009 - 2012

Pro Sahar jsem většinou raelizovala letáky s pozvánkami na taneční semináře pro tisk i odesílání e-mailem. Poslední 2 letáky bez textu v referencích níže jsou tzv. univerzální. Jsou připravené do programu Microsoft Word tak, aby se do něj vložil pouze text, který lze kdykoliv obměnit.
Poslední realizací jsou plakáty a diplomy na soutěž v orientálním tanci, která se uskutečnila na konci února 2012.

PF Letáky A5 Letáky A5 Návrh na leták Univerzální leták Univerzální letáky Plakát Diplomy

 

Obec Nahořany

realizováno v roce 2009

Mým úkolem bylo zrehabilitovat sbírku historických fotografií v obci úřadujících starostů, navrhnout grafickou předlohu, ve které budou fotografie použity a zrealizovat výrobu ve formě obrazů na pevném podkladu. Obržela jsem fotografie, které byly různým způsobem poškozené, některé méně, jiné více. Součástí práce bylo tedy i retušování těchto fotografií. Do stejného stylu jsem ladila i novodobější skeny klasických papírových fotografií ještě žijících starostů. Snímky jsou plnobarevně vytištěny na samolepku, která je ještě pokryta lesklou UV laminací zabraňující blednutí barev. Samolepky jsou pak přehnuty přes rohy až na druhou stranu PVC desek, což zaručuje, že se samolepky nebudou na rozích odlepovat.

Přehlídka úřadujících starostů Přehlídka úřadujících starostů - detail Retušování historických fotografií Retuše fotografií Retušování historických fotografií Retuše fotografií Retušování historických fotografií Retuše fotografií Retušování historických fotografií

 

Slavětínský bálek, Slavětín nad Metují

realizováno v 1/ 2010, 1/ 2011, 1/2012

Jedná se o realizované pozvánky a diplomy na akci, kterou jsem s pomocí dalších lidí sama pořádala a organizovala v Cyklohostinci ve Slavětíně nad Metují.

Pozvánka Diplom Pozvánky Diplomy Grafický podklad na pískované půlitry Cena za 1. místo - půlitr Pozvánka Diplom

 

Mateřská škola Na Františku, Nové Město nad Metují

realizováno na jaře 2010

Zadání znělo navrhnout pamětní listy pro jednotlivé zpěvácké skupiny účastnící se každoročně se konající přehlídky dětských sborečků. Měla jsem využít kreseb Nového Města, které skutečně děti z této školky nakreslily, a také do návrhů zakomponovat symboly, které MŠ pro svou prezentaci běžně používá. Byly to zejména obrázky holčičky a kluka, sluníčka a skřivánků na notové osnově. Po schválení a výběru vítězného návrhu jsem byla požádána o navržení pozvánky na tuto akci.

Pamětní list Pamětní list - finální verze DL pozvánka

 

Letní parket Pohoří, Pohoří u Dobrušky

sezóna 2011

Na sezónu 2011 jsem pro Letní parket připravovala pouze plakáty a v jejich zmenšené podobě letáky formátu A6.

Plakáty Plakát Návrhy na plakáty

 

Letní parket Pohoří, Pohoří u Dobrušky

sezóna 2010

V roce 2010 jsme se zaměřili na větší propagaci letního parketu, a to zejména výrobou reklamních plachet a cedulí, vlastních vstupních pásek, prodejem VIP karet, umožňujících vstup na všechny akce sezóny, a inzercí.

Banner PVC cedule Návrh na venkovní poutač Vstupní pásky VIP karta Návrh VIP karty Inzerce Grafické zpracování inzerce Grafický podklad inzerce Oboustranný leták A6 Oboustranné letáky A6 Návrh na oboustranný leták A6 - finální verze strana A Návrhy na oboustranné letáky A6 - finální verze strana B Návrhy na plakáty pro sezónu 2010 Návrhy na plakáty pro sezónu 2010 - finální verze vpravo Plakáty na jednotlivé akce Plakáty Polokošile pro personál Finální verze trička Návrh na tričko Grafika na trička

 

Letní parket Pohoří, Pohoří u Dobrušky

sezóna 2009

Od roku 2009 až do současnoti realizuji pro Letní parket Pohoří různé reklamní produkty, především tedy plakáty a jejich zmenšené verze v podobě letáků formátu A6. V prvním roce jsem panu Černému navrhla logo Letní parket Pohoří - Zažij na vlastní kůži. To je stále s úspěchem užíváno na všechny reklamní předměty. Nejlépe se však se svým výstižným sloganem jeví na razítkách na kůži, umožňujících pohyb mimo areál při konání akcí.

Návrhy na loga Návrhy na sezónní plakáty - realizována verze vpravo Plakáty Návrhy na plakáty Navrhování plakátů Návrh na tričko Trička Navrhování triček Potisk triček

 

Hostinec U Dvojky, Slavětín nad Metují

realizováno v letech 2007 - 2010

Reklamní produkty pro toto restaurační zařízení byly realizovány v duchu již navrženého loga Hostinec U Dvojky. Styl dalších produktů však nebyl dán a měla jsme tedy v tomto směru "volné ruce". Loga Pohostinství U Jedničky a Klub Na Hřišti jsme realizovala dodatečně. Základním požadavkem byla velká podobnost s logem U Dvojky. Za vyzvednutí stojí PF pro rok 2008 v podobě restauračního lístku, které však nakonec nebylo realizováno.

Loga Oboustranná vizitka - realizováno Plakát na akce PF - restaurační lístek PF - realizovaná Novoročenka - realizovaná Novoročenky Návrh na PF - realizovaná Vstupenky na Silvestra 2009 - ralizováno

 

Mgr. Jakub Hofman, postgraduální studium na UK Praha - Farmaceutická fakulta, Hradec Králové

realizováno v letech 2009 - 2011

Prezentované grafické návrhy jsou na odborné postery, jejichž hlavní funkcí je prezentace výsledků výzkumné práce na mezinárodních odborných konferencích.

Oboustranný leták k posteru - strana A Oboustranný leták k posteru - strana B Poster Postery Návrh na poster Návrhy na postery

 

Generi Biotech, Hradec Králové

realizováno v roce 2009

S Generi Biotech jsem navázala krátkodobou spolupráci při navrhování letáků a prezentace k promítání.

Leták A5 Letáky A5 Návrh na leták A5 Prezentace k promítání

 

Azure, Pardubice

realizováno v roce 2009

Společnost Azure byla jednou z prvních, pro které jsem realizovala korporátní produkty dle loga, které již bylo navržené. Finální i některé variantní produkty byly všechny realizovány.

PF - finální verze PF Návrhy na razítka Vizualizace vývěsky s kapsami na inzerci Vizualizace vývěsky s kapsami na inzerci - realizovaná verze Návrh karty na inzerci Promokarta Promokarty Návrh promokarty Navrhování promokaret Návrh na promokartu Vizitka

 

Aktuality

2.5.2012

Fotoaparát Olympus camedia C-750 ultra zoom

Vyřazujeme z našeho majetku tento fotoaparát. Plně funkční k fotografování nebo na náhradní díly. Více info ZDE.

26.2.2012

3D vizualizace interiérů

Navrhneme Vám kuchyň, restauraci, kancelář či jakýkoliv jiný interiér. Více info ZDE.

23.11.2011

Akční nabídka novoroček, PF 2012

Univerzální dle nabídky ZDE za 200 Kč, dle Vašich přání za 500 Kč.

29.9.2011

Web je kompletně dokončen!

Dovolte, abych Vás informovala o tom, že obsah mého webu je zcela naplněn. Kromě informací o nabízených službách si můžete přečíst pár vět o mně a shlédnout veškeré mé referenční grafické i výtvarné práce. Samozřejmostí je následné zveřejňování nových grafických návrhů a realizací!

18.7.2011

Notebook FUJITSU SIEMENS - AMILO Xi 3670 na prodej

Cena: 11.500,- Kč, více info zde!

18.7.2011

Informace o službách jsou kompletní!

Konečně jsem doplnila veškeré informace o nabízených službách, včetně referencí z daných oblastí. Omlouvám se za zpoždění, které bylo způsobeno časovým zaneprázdněním. V dohledné době doplním samotnou stránku reference, kde plánuji umístit práce připravované zejména pro ty klienty, pro které jsem se zabývala více než jedním zadáním.

7.12.2010

Spuštění webu Grafika HOFMANOVÁ

Web je sice spuštěn, nicméně prosíme o trpělivost s doplňováním infomací, na kterém usilovně pracujeme. Oficiální spuštění s kompletními informacemi plánujeme od Nového roku. S doplněním důležitých informací Vás budeme informovat zde. Děkujeme za pochopení!

© 2010 Grafika HOFMANOVÁ | edith.f@centrum.cz | +420 491 475 216